Puella Gabinet medycyny estetycznej, Barbara Barszczewska

MEZOTERAPIA

NA STAŁE OBNIŻAMY CENE MEZOTERAPII NOWA CENA 120 ZŁ

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
To fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej, dzięki któremu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych substancji pod wpływem określonych [...]
Czytaj więcej na Puella

Botoks

Botoks to specjalny preparat (neurotoksyna) wytwarzany przez bakterię potocznie nazywaną pałeczką jadu kiełbasianego. Leczenie nim jest prostą, nie chirurgiczną metodą, pozwalającą wygładzać głębokie bruzdy pomiędzy brwiami. Toksyna botulinowa wprowadzana jest za pomocą strzykawki w określony mięsień odpowiedzialny za mimikę części twarzy. Preparat blokuje odbieranie przez owe mięśnie impulsów nerwowych, co powoduje ich rozluźnienie. W efekcie następuje wygładzenie zmarszczek. Botoks może być wstrzykiwany również pod skórę w okolicy oczodołów, na czole oraz między brwiami. Neurotoksyna wygładza też bruzdy na szyi i zapobiega opadaniu skóry w kącikach ust. Jest także idealnym rozwiązaniem dla osób, które nadmiernie się pocą. Jego wstrzyknięcie powoduje zablokowanie impulsów nerwowych wędrujących do gruczołów potowych w wyniku czego następuje ograniczenie w wydzielaniu potu. Jedynym problemem w tym przypadku jest krótkotrwały okres działania wynoszący maksymalnie do 9 miesięcy. Oczywiście zabieg można powtarzać wielokrotnie.Zabiegi botoks, botox Biała Podlaska, Puella

Wstrzykiwanie preparatu trwa zaledwie 10 minut. Odbywa się to przy pomocy bardzo cienkiej igiełki, która w zależności od ciała pacjenta może spowodować powstanie małego siniaka, znikającego już po kilku dniach. Sam zastrzyk nie jest bolesny, a pacjent oprócz ukłucia odczuwa lekkie mrowienie i drętwienie określonych mięśni. Przed zabiegiem miejsca nakłuć znieczulane są specjalną maścią lub ewentualnie okładem z lodu. Aby zlikwidować zmarszczki należy w odpowiednie mięśnie zrobić przynajmniej trzy zastrzyki. Każdy z nich powinien zawierać po kilka kropli rozcieńczonego preparatu. Jest on zupełnie bezpieczny dla organizmu człowieka, a w rękach doświadczonego lekarze całkowicie eliminuje ryzyko jakichkolwiek powikłań. Leczenie nadpotliwości jest dużo bardziej bolesne, ale dzięki specjalnej maści ból ten można znacznie osłabić.

Efekty zabiegu widoczne są już po kilku dniach, kiedy to następuje wygładzenie zmarszczek, a już po tygodniu pacjent może się cieszyć z pełnego efektu leczenia. Po zabiegu pacjent nie powinien się schylać, masować twarzy i wykonywać zabiegów kosmetycznych. Nie wolno się również opalać jak również należy się wstrzymać z makijażem, przynajmniej do następnego dnia po zabiegu. Zabieg jest trwały i utrzymuje się od 4 do 7 miesięcy. Każdy kolejny powoduje, że trwałość preparatu sukcesywnie wydłuża się.

Botoks na przestrzeni ostatnich lat zyskał ogromną popularność wśród polskich kobiet. Jego mała inwazyjność oraz szybki efekt sprawiły, że jest on jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w Polsce.

BOTOKS

Zmarszczki międzybrwiowe ("lwie") od 600 zł
Zmarszczki poprzeczne czoła od 700 zł
Zmarszczki całe czoło od 800 zł
Zmarszczki wokół oczu ("kurze łapki") od 700 zł
Leczenie nadpotliwości od 1000 zł
Odwiedzin: 162821