Puella Gabinet medycyny estetycznej, Barbara Barszczewska

DermaOXY - infuzja tlenowa

dermaOXY
to wtłaczanie preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii.

Efekty dermaOXY® na twarz, szyję i [...]
Czytaj więcej na Puella

Lipolaser

Lipolaser Biała Podlaska, Puella Zgrabna i szczupła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu i ubranie nawet o 2 rozmiary mniejsze bez konieczności       odsysania tłuszczu takie efekty zapewnia Smart Lipo, światowy przebój wśród zabiegów modelowania ciała. Zabieg już dostępny w Białej Podlaskiej. Gabinet PUELLA należy do grona 11 ośrodków w Polsce wykonujących lipolizę laserowa.
 
Smart Lipo to nowatorska i bezpieczna technika stworzona specjalnie do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez selektywne działanie promieniowania laserowego na komórki tłuszczowe. Umożliwia harmonijne rzeźbienie konturów sylwetki i utratę zbędnych centymetrów w opornych na dietę i ćwiczenia obszarach ciała, jak również modelowanie rysów twarzy. Co więcej, pomaga zwalczyć cellulit – uporczywy defekt kosmetyczny, z którym zmagają się nawet młode i szczupłe kobiety. Energia lasera w widoczny sposób poprawia stan obwisłej i nierównej skóry, czyniąc ją bardziej jędrną i gładką.

Ogromną zaletą Smart Lipo jest mała inwazyjność, a przez to znaczne ograniczenie obciążenia dla pacjenta zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Stanowi on więc znakomite rozwiązanie dla osób, które boją się poważnej interwencji chirurgicznej. Smart Lipo nie wymaga znieczulenia ogólnego ani hospitalizacji, a ponadto umożliwia już po 2 dniach powrót do pracy i normalnego trybu życia. Rekonwalescencja przebiega szybko i bez większych dolegliwości.

Jest to metoda precyzyjna i delikatna, dobra dla pacjentów, którzy wolą poddać się mniej inwazyjnym zabiegom niż poważnej operacji, jak liposukcja. Wielkie znaczenie ma fakt, że laser Smart Lipo pozwala poprawić wygląd pewnych partii ciała (m.in. twarz, podbródek, uda) oraz miejsca, gdzie skóra jest obwisła - a więc obszary, które do tej pory sprawiały lekarzom i pacjentom kłopot, bo nie nadawały się do liposukcji. Dla wszystkich kobiet ogromną zaletą tej techniki jest to, że poprawia ona napięcie i fakturę skóry. Smart Lipo może być stosowane samo lub też w połączeniu z liposukcją, w zależności od potrzeb danej osoby. Trzeba jednak podkreślić, że nie jest to metoda leczenia otyłości (podobnie jak nie jest nią liposukcja), a więc osoby z dużą nadwagą powinny przed zabiegiem zrzucić zbędne kilogramy.

Urządzenie: SmartLipo to impulsowy laser nowej generacji wynaleziony we Włoszech, przeznaczony dla lekarzy, wykonujących zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej i modelowania warstwy tłuszczowej. Dzięki bardzo cienkim światłowodom (300 mikrometrów), wprowadzanym za pomocą kaniuli o średnicy zaledwie 1mm, SmartLipo daje szansę przeprowadzenia minimalnie inwazyjnego zabiegu; w sposób zdecydowanie mniej traumatyczny niż inne metody.

Przed zabiegiem: konieczne badania krwi i moczu, zalecane przyjmowanie witaminy C przez kilka dni.

ZABIEG SMART LIPO:

Pozwala pozbyć się tłuszczu szczególnie opornego na diety i ćwiczenia z miejsc takich jak:
Kto się kwalifikuje do zabiegu:
- osoby w dobrym stanie zdrowia
- z miejscowo nagromadzoną, nierówną tkanką tłuszczową
- najlepiej niepalące
- z prawidłową masą ciała (niewielkie odchylenia dopuszczalne- ale nie więcej niż 25% ich wagi idealnej, duża nadwaga wykluczona)
- o realistycznych oczekiwaniach
- wiek dowolny

Przeciwwskazania:
Choroby serca, wątroby i nerek, tarczycy ,cukrzyca oraz choroby tkanki łącznej. .

ZALETY SMART LIPO:Smartlipo Puella
- mała inwazyjność zabiegu (zabieg w znieczuleniu miejscowym, minimalna utrata krwi)
- trwałe i widoczne efekty (raz usunięte komórki tłuszczowe nie odnawiają się)
- poprawa jędrności skóry i redukcja cellulitu
- niewielkie obciążenie dla pacjenta (brak hospitalizacji, szybka rekonwalescencja)
- brak blizn
- bezpieczeństwo (minimalne ryzyko powikłań)

Po zabiegu:

- elastyczny opatrunek do noszenia przez 4-5 dni
- krótka kuracja antybiotykowa (w celu zminimalizowania ryzyka infekcji)
- delikatny masaż wskazany po 10-12 dniach

Opuchlizna znika stopniowo w ciągu kilku tygodni (w zależności od wielkości obszaru), a siniaki, jeśli wystąpią, z reguły w ciągu 2 tygodni. Dzięki znieczuleniu nasiękowemu podrażnienia i dolegliwości są na tyle niewielkie, że najczęściej mogą je uśmierzyć łagodne środki przeciwbólowe. Dzień po zabiegu pacjenci powinni zacząć się ruszać, co poprawi ich samopoczucie. Powrót do pracy i normalnych aktywności życiowych jest możliwy już po 2 dniach . Po tygodniu można wykonywać lekkie ćwiczenia fizyczne, ale do 2 tygodni należy się powstrzymać od większego wysiłku.

Najczęściej zadawane pytania

1) Jak to działa?
Smartlipo wykorzystuje pulsacyjny laser 1064nm Nd:YAG, którego światło powoduje efekt fotomechaniczny skutkujący rozerwaniem membran komórek tłuszczowych przy jednoczesnej koagulacji naczyń krwionośnych. Uwolniony płyn komórkowy o małej gestości może zostac odessanypompą niskociśnieniową (niskie ciśnienie zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu tkanek w obszarze zabiegu) lub usunięty z organizmu poprzez standardowe procesy metaboliczne.Uwolnione w trakcie zabiegu tłuszcze mogą pozostać w organizmie bez ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

2) Jakie są odczucia w trakcie zabiegu?

Zabieg nie wymaga znieczulenia ogólnego (co dodatkowo zwiększa liczbę pacjentów, którzy mogą z niego skorzystać). W trakcie zabiegu, po podaniu znieczulenia miejscowego, pacjent może odczuwać przesuwanie i delikatne rozciąganie skóry w obszarze zabiegu.

3) Jak długo trwa zabieg?
Około godziny.

4) Czy jest bezpieczny?
Tak ponieważ oddziaływuje jedynie na komórki tłuszczowe a parametry lasera są tak dopasowane aby nie zmienić struktury uwolnionych tłuszczów. Wszelkie efekty uboczne zostały zredukowane lub wyeliminowane.

5) Czy są jakieś efekty uboczne?
Nie, nie ma żadnych istotnych efektów ubocznych.

6) Kiedy zobaczę rezultaty?
Jeżeli po zabiegu uwolniony tłuszcz zostanie delikatnie odessany rezultaty będą widoczne natychmiast po zabiegu a pełen efekt po 3 - 4 miesiącach. Jeżeli nie zastosujemy odsysania to ewidentnie rezultaty zobaczymy nie później niż po 3 miesiącach.

7) Czy są jakieś warunki zdrowotne, które mogą uniemożliwić realizację procedury?
Pacjent musi być zdrowy aby przeprowadzić zabieg. Nie można przeprowadzać zabiegu w trakcie choroby.

8) Czy po zabiegu konieczna jest długotrwała rekonwalescencja?
Rekonwalescencja trwa około tygodnia przy czym nie ogranicza ona standardowych aktywności. Przez pierwszych 4 - 5 dni należy stosować ucisk (odpowiednik 70 DIN) a delikatny masaż jest już możliwy po 10-12 dniach. Intensywny masaż nie powinien być wykonywany przez 4 miesiące na obszarze ciała poddanym zabiegowi.

10) Czy efekt jest trwały?
Tak - komórki tłuszczowe ulegają mechanicznemu zniszczeniu co zapewnia trwały efekt zabiegu.

SMARTLIPO - lipoliza laserowa
Brzuch od 2500 zł
Ramiona od 1500 zł
Plecy od 2000 zł
Talia od 2000 zł
Uda od 2000 zł
Podbrudek od 1500 zł
Kolana od 2000 zł
Policzki od 1000 zł
Pośladki od 2500 zł

2 obszary zabiegowe - rabat 10 %
3 obszary zabiegowe - rabat 20 %

Odwiedzin: 165074